NOVINKY

Essen 2019
15 bře

Essen 2019

S ohlédnutím na rok 2018, který považujeme za úspěšný a zajímavý nejen díky našim klientům a přátelům se zájmem o historické vozy, jsme plni očekávání, co přinese nová sezona 2019.

Minulý rok nám potvrdil, že i přes turbulentní ekonomickou situaci ve světě zájem o unikátní sběratelská auta neklesá, proto věříme, že i v tomto roce se nejen my budeme opět těšit z těch nejkrásnějších automobilů.

A jako první příležitost, kde chceme potvrdit pozici AVC jako silného hráče na poli klasických automobilů a zároveň vám představit ty nejzajímavější vozy, bude příští měsíc veletrh Techno Classica v německém Essenu.

Rádi vás ve dnech 10. - 14. dubna uvítáme na téměř dvakrát větší ploše než v loňském roce, najdete nás v hale č. 5, stánek č. 302, kde vám na ploše téměř 100m2 představíme šest jedinečných automobilů.

Ti z vás, kteří se na veletrh nedostanou, se můžou těšit na fotografie z akce, které po našem návratu z Essenu najdete na www.auto-veteran.com v sekci Novinky.

Tak naviděnou v Essenu!


Salon Retromobile 2019
18 led

Salon Retromobile 2019

Rádi bychom Vás pozvali na jubilejní událost do pařížského Expo Porte de Versailles. Největší francouzská prodejní výstava historických automobilů se bude letos konat od 6. do 10. února 2019 a Rétromobile bude zde oslavovat sté výročí značky Citroën (zvýrazněným na plakátu události na pozadí Eiffelovy věže).

V roce 2018 se uskutečnila výstava Rétromobile na ploše 68 000 m2 a v letošním roce to bude 72 000 m2!

Tým AVC se výstavy určitě zúčastní a pokud se i vy rozhodnete stejně, dejte nám vědět a rádi se s Vámi na místě setkáme.

Více informací se dozvíte zde na oficiálním webu pořadatele.

Náhled do barevné minulosti
06 pro

Náhled do barevné minulosti

Umělkyně z amerického Partlandu Patty Allison, nám odhaluje, jak svět vypadal v barvách, před více jak stoletím.
Nejzajímavější díla jsme pro Vás vybrali a na další se můžete těšit už nyní.

Original Original

Original Original

Original Original

Original Original

Original Original

Automobilové rendez-vous
21 lis

Automobilové rendez-vous

Pěkný okamžik zachycující dvě Hispany - T49 a H6C během dostaveníčka u nás v AVC :)

Přímé vyjádření našeho zákazníka
13 lis

Přímé vyjádření našeho zákazníka

Naše Hispano Suiza T49 našla nový domov ve Švýcarsku a my jsme velmi rádi, že byl náš klient s našimi službami spokojený.

Nový video testimonial můžete zhlédnout přímo zde.

Strana 1 z 17